KAĞIT ETİKET

Kağıt etiketler  kullanıldıkları yere göre çeşitlenmektedir. Kağıt etikette imalata geçmeden önce ETİKET REHBERi olarak müşterimizin ihtiyacını belirler ve bu doğrultuda Kağıt Etiket imalatını gerçekleştiririz.

Kağıt etiketler  rulo etiket şeklinde sunulmakta ve kullanılan etiket yazıcısına göre kağıt etiket ebatları değişmektedir.
Çoğunlukla kullanıcı ihtiyacı kullanılacak etiketin şeklini belirlemektedir.

KAĞIT ETİKETİN DİĞER KULLANIM YERLERİ

Özellikle tekstil sektöründe  ürününün üzerinde küçük bir kontrol etiketi olaran konulmuştur kağıt etiket. Veya ürünün beden numarası olarak kullanılmaktadır.

Oyuncak sekteründe ikaz yazıları yazılır kağıt etiket ile. Gıda ambalajlarının üzerinde kullanıldığı gibi ayakkabı etiketi, tekstil etiketi, gıda etiketi gibi  iğneden ipliğe her yerde kullanılır kağıt etiket.

KAĞIT ETİKET ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Kuşe etiket, Karton etiket, Cd Etiketi, Rulo etiket, Güvenlik etiketi, Kırılgan etiket, Ayakkabı etiketi, Oyuncak etiketi, kontrol etiketi, Barkod etiketi, Yapışkanlı etiket gibi bir çok çeşit sayılabilir kağıt etiket hakkında.

Ürünlerinizde kullanacağınız Kağıt etiketlerinizi uygun fiyatlara yaptırmak ve kalliteli hizmet almak için: 0212 481 55 12 yi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Kağıt Etiket ihtiyacınız için iletişim formu lütfen tıklayınız.

Ekonomi Haberleri