HALI ETİKETİ

 HALI YIKAMACILAR İÇİN HALI VE KİLİM ETİKETİNDE İMALATÇISINDAN BÜYÜK KAMPANYA….

 

Halı Yıkama Etiketi ihtiyaçlarınız için hizmetinizteyiz…

Halı etiketi Uygun Fiyata bu numarada:  0212 481 55 12

Halı etiketi genellikle halı yıkamacıları tarafından kullanılan bir çeşididir. Etiketin halıda kullanıldığı yer önemlidir. Halıda kullandığınız etiketin kalitesi önemlidir. Bizler bu hassasiyetinizi biliyoruz ve o doğrultuda imalat yapıyoruz. Zira kullandığınız etiket kalitesiz malzemeden yapılan bir  halı etiketi  ise halılar yıkanırken etiket çıkacaktır ve budurum Müşterilerinizin halılarının karışmasına sebebiyet verecektir. Halı etiketinde sadece ucuzluğu aramayın…

HALI ETİKETİ NASIL MALZEMESİ OLUR?

Şimdi diyeceksiniz olur mu böyle şey ?

evet olur Halı etiketi çok güzel bir reklam malzemesi olarak kullanılır..

Halı etiketi etkili bir reklam malzemesidir. Halısını yıkadığınız müşterinizin halısı tekrar kirlenecek ve tekrar yıkama gereği duyduğu zaman sizden kaldığı memnuniyete göre kart aramasına gerek kalmayacak  ve HALI ETİKETİ burada devreye girecektir.
Sizin halısını yıkarken müşterinizin Halısına diktiğiniz Halı Etiketi burada devreye girecektir. Müşterinizin halı etiketine bakarak siz tekrar arayacaktır. Bu sayede sürekli olarak müşterilerinizde sizin irtibat bilgileriniz bulunacaktır.

Halı yıkamacılar;
müşterilerinizin halılarında kullanacağınız Halı etiketlerinizi uygun fiyatlara direk halı etiketi imalatçısına yaptırmak ve kaliteli hizmet almak için: 0212 481 55 12 yi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Halı Etiketi ihtiyacınız için iletişim formu lütfen tıklayınız.

 

 

Ekonomi Haberleri