AYAKKABI ETİKETİ

Ayakkabı etiketi, ayakkabıların üzerinde tanıtıcı bilgi mahiyetinde konulmuç reklam amaçlı karton etiketler olabileceği gibi kumaş etiketlerde olabilmektedir.

AYAKKABI ETİKETİ BİR REKLAM ARACIDIR

Ayakkabı etiketi kaliteli bir reklam aracıdır. Maalesef Türkiyede ayakkabılardaki etiketleri sadece imalatçılar kullanmaktadır. imalatçılar tarafıondan kullanılan karton etiketlerde müşteri tarafından kutunun açılmasıyla hemen yırtılıp atılmaktadır. Zaten kullanılan Ayakkabı etiketleri kullanma talimatı ve garanti kapsamı gibi ibaraleri içermektedir.

Ayakkabı etiketini imalatçılar gibi kaliteli mağazalarda kullanmalı sattıkları ayakkabılara kendi markalarını etiket şeklinde iliştirerek güzelbir reklam aracı olarak kullanamalrı marakalarının reklamını yapmaları açısından güzel bir araçdır. 

 Ayakkabılarda kullanacağınız ayakkabı etiketlerinizi uygun fiyatlara yaptırmak ve kalliteli hizmet almak için: 0212 481 55 12 yi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Ayakkabı Etiketi ihtiyacınız için iltişim formu lütfen tıklayınız.Ekonomi Haberleri